Jmenuji se Michaela Tomanová a jsem zakladatelkou studia Váš Salon. Když jsem před lety přišla s myšlenkou salonu, věděla jsem, že chci jednou vytvořit místo, kde si ženy přijdou odpočinout a nechají starosti všedních dnů za dveřmi salonu. Už tehdy jsem měla vizi více služeb, ale protože jsem byla ,,Ta cizí holka v novém městě” byla tato cesta malinko delší. Kdo už mě zná, ví, že mojí velkou vášní je obočí – ať už se jedná o krátkodobý efekt nebo permanentní make-up, pro tuto službu mám opravdu slabost. Specializuji se ale i na problematickou pleť a anti-age kosmetické procedury. U mě si nejen odpočinete, ale dostane se Vám i profesionálního doporučení domácí péče na míru. S láskou

Jak dlouho mi obočí touto technikou vydrží?

V závislosti na typu pokožky a životním stylu cca 1 - 2 roky od aplikace. Správně aplikovaný pigment se zhruba po roce začne postupně vytrácet.

Pro jakou pleť je tato technika vhodná?

Microblading doporučuji pro suchou nebo normální pleť. Pokud je Vaše pleť mastná, doporučuji kvůli výsledku a lepší výdrži spíše PowderBrows. Microblading není pro mastnou pleť ideální.

Je vhodná aplikace v létě?

Aplikace v létě není problém. Microblading se může provést v jakémkoliv ročním obdobím. V případě aplikace v létě je jen potřeba po dobu prvních 10. dnů od aplikace věnovat obočí zvýšenou péči a nevystavovat se přímému sluníčku. V salonu jsou také k dostání speciální ochranné krémy na čerstvě tetovaná obočí s filtry proti UV záření.

Jaká omezení mi microblading přinese?

Jde pouze o dočasná omezení, kdy po dobu prvních 10. dnů od aplikace není žádoucí se vystavovat UV záření, navštěvovat saunu, solárium a podstupovat zvýšenou fyzickou zátěž (necvičit). Po dobu 30. dnů je doporučeno se vyhnout chemickému peelingu, aplikací kyselin a botoxu, laserových ošetření pleti a operaci očních víček.

Jak moc aplikace bolí?

Většina klientek popisuje aplikaci jako téměř bezbolestnou. V 1. fázi jsou mikročepelkou do kůže zakresleny jednotlivé chloupky, kdy je bolest srovnatelná s vytrháváním chloupků obočí. Po této fázi je možné aplikovat kvalitní anestetikum, kdy je pokožka zcela znecitlivěna.