PECE O PLET1

PÉČE O PLEŤ

Profesionální ošetření pleti. Dopřejte své pleti kúru plnou vitamínů, detox nebo vyživující peeling.

brow bar

BROW BAR

Chcete jenom rychlou úpravu obočí, nabarvit, dát tvar a běžet? I tuto službu pro Vás nabízíme.

EPILACE

EPILACE

Epilace cukrovou pastou/vosky Lycon. S okamžitým efektem a bez podrážděné pokožky.

GREEN PEEL

GREEN PEEL®

Jsme certifikovaný salon, který poskytuje ošetření metodou Green Peel. Speciální bylinný peeling.

Vizáži se věnuji od roku 2013, mezi mými klientkami je několik z řad významných osobností, které jsem pravidelně připravovala na důležité události a vždy rády vložily svoji důvěru ve mně. Pod rukama mi prošly stovky žen různých tváří a potřeb. Díky účastem v soutěžích z oblasti make-upu, jsem se několikrát umístila, naposledy na 2.místě v kategorii profesionál. Pracuji s kvalitními a osvědčenými produkty různých světových značek jako je M.A.C, NATASHA DENONA, HUDA BEAUTY, DIOR, ESTEE LAUDER, FENTY BEAUTY, HOURGLASS aj… nikoli pouze s jednou značkou. Ze zkušeností mám osvědčené techniky a materiály, které mi vždy zaručují dlouhodobý a precizní výsledek. Nejdůležitější pro mě je ale spokojená klientka, která se ve svůj důležitý den cítí co nejpohodlněji. Veškeré požadavky, přání a představy řešíme u každé individuálně. Vše začíná výběrem termínu a šatů. Kde a v jakém stylu celá událost bude, se odvíjí i na finálním looku. To vše za ty leta zkušeností je mojí prací a promítnuto v kvalitním servis. 

Nabízíme profesionální ošetření pleti kvalitní španělskou kosmetikou EBERLIN BIOCOSMETICS a německou lékařskou kosmetikou DR. MED. CHRISTINE SCHRAMMEK. Složení produktů obou značek je čistě přírodní a můžete se spolehnout na výbornou účinnost s okamžitým efektem. Pokud budete s péčí spokojeni, výrobky řady EBERLIN BIOCOSMETICS a DR. MED. SCHRAMMEK si u nás můžete samozřejmě zakoupit. Navíc poskytujeme další služby jako je úprava a styling obočí, laminace a lashliftig, epilace cukrovou pastou / voskem.

Equilibrium

Ošetření, které doporučujeme jako první kosmetické ošetření z řady přírodní kosmetiky Eberlin Biocosmetics. Ošetření vám zajistí nejen okamžité zlepšení hydratace pleti, ale také jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Dostatečná hydratace pleti je prvním krokem k prevenci stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Již po prvním ošetření dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak vaše cesta za opravdovou krásou.

Hlavním účinkem tohoto ošetření je zvýšení a udržení hydratace pleti. V kosmetickém ošetření jsou použity tzv. hydratační polyplanty, které jsou složeny z několika důležitých přírodních látek (břečťan, arnika, bez černý, sléz, lípa, okurka). Jejich úkolem je pleť hydratovat a udržet ji zdravou a svěží.

Ošetření je vhodné pro suchou i mastnou pokožku k nastolení rovnováhy. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Xebor

Přírodní výtažky z rostlin obsažené v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled.

Ošetření je vhodné pro mastnou pokožku se sklonem k akné. Muži i ženy bez rozdílu věku.

Biologická séra

Speciální kosmetické ošetření, během něhož je použito několik mimořádně účinných sér. Séra jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je výrazný, protože dokážou pleti poskytnout pevnost, hydrataci i okysličení. Díky svojí struktuře a propustnosti působí séra během ošetření až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. Podle typu pleti vybereme ten nejvhodnější koktejl až 3 sér pro vaše omlazující ošetření. Během ošetření pracujeme zejména se séry kolagen a elastin.

Ošetření je vhodné pro dehydrovanou pokožku s vráskami.

Microneedling a CBM séra

Neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke stimulování tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření přístrojem Dermapero je založeno na aktivní stimulaci pokožky mikrojehličkami a současném zapracování exkluzivních sér do pokožky. Díky mikrojehličkám s automatickou vibrací jsou účinné látky pokožkou výborně vstřebávány, a to až o 90 % více než při běžném ošetření pleti. Během aktivace pokožky přístrojem Dermapero je nezbytný správný výběr séra podle typu pleti a problému, který je třeba řešit. Ošetření Dermaperem je vhodné pro pokožku obličeje i těla. Můžeme tak také například ošetřit jizvy a strie kdekoliv na těle. Microneedling vám pomůže, pokud řešíte některý z následujících problémů pleti: stárnutí pokožky a její nedostatečná pružnost a pevnost, nedostatečná hydratace a výživa pokožky, rozšířené póry a jizvičky po akné, strie, nežádoucí pigmentace pleti.


Ošetření je vhodné pro všechny typy pokožky, kromě pokožky s aktivním akné a rosaceou. Muži i ženy bez rozdílu věku. Stárnutí pokožky a její nedostatečná pružnost a pevnost. Nedostatečná hydratace a výživa pokožky. Rozšířené póry a jizvičky po akné, strie. Nežádoucí pigmentace pleti.

Acid Line - chemické peelingy

Řada ošetření ACID LINE zahrnuje jedinečný výběr přírodních kyselin pro chemické peelingy. Během kosmetického ošetření jsou použity látky přírodního původu, které působí na pleť jako silný a hloubkový peeling. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti. Během ošetření ACID LINE je vám vybrán takový průběh kosmetického ošetření, který respektuje potřeby právě vaší pleti.


Vaše pleť může být ošetřena kyselinami:

Glykolovou - lepší stimulace kolagenu, všechny typy pleti.

Mandlovou - pro mastnou pleť se sklonem k akné a pleť poškozenou slunečním zářením.

Kojovou - pro pleť s pigmentovými skvrnami (pigmentové skvrny od slunce, stařecké skvrny, skvrny způsobené hormonální nerovnováhou a užíváním léků a také chloasma).

Mléčnou - pro regulaci PH, citlivá pokožka nebo pokožka s rosaceou.

Nová pleť za 5 dní

Před více než 60 lety poskytla Christine Schrammek základy pro originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření, které pomáhá získat lidem s problematickou pokožkou čistou a rovnoměrnou pleť. Základ tvoří osm vybraných bylinek, které jsou vmasírovány do pokožky a jež obsahují enzymy, minerály a vitamíny. Bylinné peelingové ošetření bylo dále medicínsky vyvíjeno a rozšiřováno její dcerou, dermatoložkou Dr. med. Christine Schrammek-Drusio a dnes je aplikováno kosmetičkami a lékaři po celém světě. Díky variabilitě použitého množství bylinných směsí umožňuje GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření přizpůsobení individuálnímu stavu pleti a osobním cílům ošetření.


Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je nabízeno výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři.

V nabídce máme ošetření ENERGY a CLASSIC.

GREEN PEEL® Energy

Vitalita a regenerace bez peelingového efektu

Toto ošetření s přírodními bylinkami výrazně poskytuje energii. Stimuluje krevní oběh a metabolismus, čímž vede k přirozenému zlepšení vzhledu pokožky bez peelingového efektu. GREEN PEEL® Energy poskytuje Vaší pleti přírodní energii, potřebnou k obnově buněk. Pomáhá redukovat známky stárnutí pleti stejně jako nečistoty, jizvy a poruchy pigmentace. Ošetření viditelně zlepšuje vzhled pleti a vyrovnává její povrch. Ideálních výsledků dosáhnete intenzivním ošetřením v salonu, které absolvujete několikrát za rok.

GREEN PEEL® Classic

Regenerace a obnova s peelingovým efektem

Je to "klasika‟ mezi GREEN PEEL® peelingovými ošetřeními. Po důkladném vyhodnocení je směs bylinného peelingu intenzivně masírována do pokožky. Dochází k povzbuzení krevního oběhu, je zlepšeno zásobování pleti kyslíkem a živinami a dochází ke stimulaci obnovy pleti. Tento efekt je zastaven asi po 2-5 dnech v závislosti na struktuře pleti a síle peelingového efektu na pokožce. Během této doby je třeba ošetřovat pleť doma se speciálními výrobky Dr. Schrammek. Pro ukončení GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření Classic provádí kosmetičky po 5 dnech zkrášlující ukončovací ošetření, během něhož je nyní zvláště vnímavá pleť vyživena cennými látkami.

Cena je za obě ošetření+ produkty na domácí ošetření.

Epilace

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Epilační vosky LYCON, označované též jako Crème de la Crème vosky, jsou známé po celém světě a používané ve špičkových lázních a salonech ve více než 65 zemích. Mezi věrné fanoušky LYCON epilace patří například Victoria Beckham, Sienna Miller a Minnie Driver. Použitím těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic, včelího vosku a smyslné aromaterapie, LYCON přináší vynikající výsledky a odstraňuje nepoddajné chloupky již od délky 1 mm jako žádný jiný vosk. Epilační vosky LYCON jsou nesrovnatelně silné, avšak jemné k pokožce. Jsou dodávány ve dvou variantách: samostržné krémové vosky HOT WAX, doplněné senzačním a technologicky jedinečným voskem LYCOjet; a vosky teplé Strip Wax, odstranitelné pomocí epilačních pásků. Systém epilace LYCON je doplněn o oleje chránící pokožku a přípravky po epilaci, které zajišťují následnou péči. Vosky LYCON používáme při všech epilačních službách včetně úprav obočí.

KOSMETIKA

Equilibrum

1.190 Kč

Opravdová rovnováha pro vaši pleť. Odlíčení a tonizace pleti, enzymatický peeling,
čištění pleti, relaxační masáž, maska, závěrečná péče. Délka ošetření cca 75 min.

Xebor

1.190 Kč

Účinná síla přírody v boji proti akné. Odlíčení a tonizace pleti, čištění pleti,
enzymatický peeling, relaxační masáž, maska, závěrečná péče.
Délka ošetření cca 75 min.

Biologická séra

1.290 Kč

Vyhrajte svůj závod s časem. Odlíčení a tonizace pleti, masáž očního okolí,
enzymatický peeling, aplikace a zapracování biologických sér, maska, závěrečná péče.
Délka ošetření cca 80 min.

Microneedling

1.390 Kč

Neinvazivní ošetření ke stimulování tvorby kolagenu a elastinu. odlíčení a tonizace
pleti, enzymatický peeling, masáž očního okolí, zapracování biologických sér dle potřeb
pleti pomocí Dermapera, relaxační masáž, závěrečná péče.
Délka ošetření cca 80 min.

ACID LINE - chemické peelingy

1.490 Kč

Opravte nedokonalosti svojí pokožky pomocí hloubkového peelingu. Odlíčení
a tonizace pleti, čištění pleti, aplikace chemického peelingu dle potřeb pleti,
jemná masáž, maska, závěrečná péče.
Délka ošetření cca 70 min.

GREEN PEEL®

GREEN PEEL® Energy

1.790 Kč

Intenzivnější ošetření ke zmírnění projevů stárnutí, pigmentových skvrn, jizviček.
Lze absolvovat několikrát do roka, jako pravidelnou kůru.
Délka ošetření 85 min.

GREEN PEEL® Classic

4.890 Kč

Ošetření lze absolvovat jen po osobní konzultaci. Biologický peeling je vhodný
k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen.
V ceně tohoto ošetření je: GP ošetření (85 min.) domácí péče (produkty na
ošetření - tonikum, krém+ blemish balm, krém na denní ošetření po ukončení.
Závěrečné kosmetické ošetření po 5 dnech.
Délka ošetření 85 min.

BROW BAR

Samostatná express služba nebo jako součást ošetření

Úprava a styling obočí

250 Kč

Vyměření obočí, úprava voskem/pinzetou.

Úprava, styling a barvení obočí

300 Kč

Vyměření obočí, úprava voskem/pinzetou, barvení BioHenna/Thya.

Laminace obočí /+barvení

600 / 690 Kč

Dlouhodobé vytvarování obočí dle nejnovějších trendů. Úprava, laminace,
dle přání barvení, vyživující kůra.

Lashlifting řas

690 Kč

Pozvednutí a tvarování vlastních řas, barvení, vyživující kůra.

DEPILACE

Depilace obličeje

50/ 80/ 100 Kč

Horní ret / brada / tváře

Depilace ženy - podpaží

280 Kč

Depilace ženy - paže

300 Kč

Depilace ženy - lýtka stehna

380 Kč

Depilace ženy - celé nohy

600 Kč

Depilace ženy - třísla

350 Kč

Depilace ženy - zvýšená třísla

450 Kč

Depilace ženy - brazilská epilace

800 Kč