Může se GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření provádět i v létě?

Ano. Naše bylinné peelingové ošetření GREEN PEEL® se provádí ve více než 50 zemích světa, vč. jižní Afriky, kde slunce svítí téměř po celý rok. GREEN PEEL® ošetření můžete absolvovat v jakémkoliv ročním období. Nicméně zpočátku byste se měla po aplikaci GREEN PEEL® bylinného ošetření Classic vyhnout intenzivnímu opalování, neboť obnovená a svěží pleť bývá na sluneční záření velmi citlivá.

Je GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření bolestivé?

Existují celkem tři metody ošetření GREEN PEEL®: Fresh Up, Energy a Classic. V rámci všech těchto tří metod dochází k vmasírování GREEN PEEL® bylinek do pokožky. V závislosti na síle tlaku masáže a na stavu pleti může masáž způsobit svědění nebo štípání, ale určitě ne bolest. V nejhorším případě může být bylinná masáž trochu nepříjemná. Silnější metoda GREEN PEEL® Classic se liší od ostatních dvou jemnějších metod hlavně v tlaku a v délce trvání masáže. Nemůžeme masáž považovat přímo za wellness ošetření, ale v každém případě je masáž snesitelná.

Je GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření agresivní?

Ne. Za vše hovoří také fakt, že kosmetičky při aplikaci ošetření nemají rukavice. Naše bylinné ošetření je čistě přírodní a neobsahuje žádné chemické látky, ani abrazivní částice.

Musí se pleť po GREEN PEEL® bylinném peelingovém ošetření Classic vždy loupat?

Ne. Intenzita slupování pokožky bývá individuální. Nicméně samotný proces slupování nemá vliv na účinnost GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření. Bylinky vždy v pleti zahájí obnovu a regeneraci.

Po absolvování GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření Classic nemohu vycházet na veřejnost?

Ne, každá pleť je individuální. Před ošetřením lze jen stěží předvídat, jak intenzivní peeling bude. U většiny klientů začíná proces slupování pokožky třetí den po ošetření. Pátý den, tedy po povinném závěrečném ošetření Beauty Finish, bývá peelingový proces většinou u konce. Pokud nechcete chodit v průběhu slupovacího procesu na veřejnost, naplánujte si GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření na středu a proces slupování proběhne o víkendu. Závěrečné ošetření absolvujete v pondělí, čímž zároveň minimalizujete případné "prostoje".

Jaký je rozdíl mezi GREEN PEEL® bylinným peelingovým ošetřením, peelingem s ovocnými kyselinami nebo mikrojehličkováním?

Naše originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je založeno na medicínsky vytříbené a celosvětově ověřené biologické metodě, která má čistě přírodní základ. Je bezpečná a lze ji využít téměř pro každý typ pleti. Ošetření GREEN PEEL® nevyžaduje použití přístrojů a úspěšně řeší nejrůznější problémy s pletí.

Peeling s ovocnými kyselinami je však chemický peeling, který je založený na kyselině mléčné, citronové, jablečné nebo vinné. Pro tento peeling je vhodnější aplikace během méně slunečných měsíců, neboť v létě se musí dávat velký pozor na působení slunečního záření na pleť. Než uvidíte první viditelné výsledky, je zapotřebí u tohoto typu peelingu absolvovat 8-10 ošetření v týdenních intervalech.

Mikrojehličkování je relativně nový způsob ošetření estetických problémů s pletí. Pleť je v tomto případě narušována spoustou drobných jehliček, které stimulují její vlastní regeneraci. Navíc dochází k přímému přenosu aktivních látek do pleti. Mikrojehličkování dokáže zlepšit některé problémy s pletí jako např. jizvy, vrásky nebo strie.

Bude moje pleť po absolvování GREEN PEEL® ošetření tenčí a citlivější?

Ne. Po absolvování GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření bude Vaše pleť mladistvá a svěží. Je však samozřejmostí, že taková pleť vyžaduje zvláštní pozornost. S každým GREEN PEEL® bylinným peelingovým ošetřením se pokožka stává silnější, pevnější a odolnější. Dochází k aktivaci metabolismu, a stejně tak i ke zlepšení mikrocirkulace a propojení jednotlivých vrstev kůže. Díky tomu získává pleť více kyslíku a vyživujících látek. Dochází k aktivaci pojivové tkáně (kolagenových a elastických vláken) a k odstranění metabolického odpadu.

Které ošetření je pro mě to pravé?

Ošetření GREEN PEEL® Fresh Up (bez peelingového efektu) je vhodné pro pleť, která má problémy s pigmentací, pro unavenou a bledou pokožku a v případě celkové nespokojenosti se stavem pleti.

Ošetření GREEN PEEL® Energy (bez peelingového efektu) je vhodné pro pleť, kterou trápí příznaky stárnutí, nečistoty, unavený a bledý vzhled, jizvy a problémy s pigmentací**.

Ošetření GREEN PEEL® Classic (s peelingovým efektem) je vhodné pro pleť, kterou sužují rozšířené póry, nečistoty, jizvy, předčasná tvorba vrásek nebo poškození od slunce, hyperpigmentace**, strie a ochabnutí tkáně.

Nejlepší variantou je vždy podstoupit prvně GREEN PEEL Classic (minimálně 1x ročně před létem) a poté si pleť udržovat 1x za 2-3 měsíce GREEN PEEL: Fresh up/Energy. Vaše pleť bude vyhlazená a nasáta vitamíny. Lépe se budou do pleti vstřebávat kosmetické produkty, které používáte včetně make-upu.

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je nabízeno výhradně certifikovanými kosmetičkami a lékaři.

Před/po
Před/po
Před/po