makeup_04

MAKE-UP & HAIR

Chcete zazářit jako hollywoodské hvězdy na červeném koberci. I tohle umíme. Vyberte si ze služeb make-up & hair a o zbytek se postaráme.

kurzy_f

MAKE-UP KURZY

Chtěla byste proniknout do tajů líčení a osvojit si techniky líčeni? Nebo jste kosmetička, sníte o dráze vizážistky? Tak jsou kurzy právě pro vás.

Vizáži se věnuji od roku 2013, mezi mými klientkami je několik z řad významných osobností, které jsem pravidelně připravovala na důležité události a vždy rády vložily svoji důvěru ve mně. Pod rukama mi prošly stovky žen různých tváří a potřeb. Díky účastem v soutěžích z oblasti make-upu, jsem se několikrát umístila, naposledy na 2.místě v kategorii profesionál. Pracuji s kvalitními a osvědčenými produkty různých světových značek jako je M.A.C, NATASHA DENONA, HUDA BEAUTY, DIOR, ESTEE LAUDER, FENTY BEAUTY, HOURGLASS aj… nikoli pouze s jednou značkou. Ze zkušeností mám osvědčené techniky a materiály, které mi vždy zaručují dlouhodobý a precizní výsledek. Nejdůležitější pro mě je ale spokojená klientka, která se ve svůj důležitý den cítí co nejpohodlněji. Veškeré požadavky, přání a představy řešíme u každé individuálně. Vše začíná výběrem termínu a šatů. Kde a v jakém stylu celá událost bude, se odvíjí i na finálním looku. To vše za ty leta zkušeností je mojí prací a promítnuto v kvalitním servis. 

  Jméno a příjmení:*

  E-mail*:

  Telefon*:

  Zpráva pro nás:

   Jméno a příjmení:*
   E-mail:*

   Telefon*:

   Mám zájem o*:

   Datum*:

   Vaše zpráva: